Pašalić: „Czy moje bramki się liczą? Chciałbym zrobić to, co jest warte trofeum.”

Obszerny wywiad Pašalića pojawił się na łamach L’Eco di Bergamo

„Musimy wygrać ze Spezią, aby pozostać na czwartym miejscu. To wyzwanie, które wywołuje we mnie mieszane emocje, w zeszłym roku w pierwszym meczu doznałem kontuzji, ale w drugim po długim czasie zdobyłem dwie bramki”– wspomina chorwacki pomocnik.

Źródło: astamfordbridgetoofar.com

Zakwalifikowanie się Chorwacji do Mistrzostw Świata

„To ogromne emocje: wygraliśmy w moim domu, przed moją rodziną i wieloma przyjaciółmi, których przyprowadziłem na stadion. Czuję, że dałem z siebie wszystko we wszystkich meczach kwalifikacyjnych – mówi chorwacki pomocnik – i muszę za to wszystko podziękować Atalancie”.

Rozwój w La Dea

Czuję się dobrze w Dea, w tej chwili czuję się na szczycie, również pod względem sportowym, gram z ciągłością i kiedy czuję pewność siebie, mogę wyrazić siebie w inny sposób. Moja ulubiona rola? Z pewnością na środku, za dwoma napastnikami najbardziej mi odpowiada. Powrót Pessiny? Będzie ważny dla Atalanty i może dać wiele dzięki swojej charakterystyce. W zeszłym roku byłem kontuzjowany, ale w tym roku jest inaczej.”

Przed meczami z Champions League

„Chcemy pokonać Young Boys, aby pozostać w grze o kolejną rundę, nie możemy lekceważyć przeciwnika, z którym się mierzymy, biorąc pod uwagę, że pokonali już Manchester United. Mamy cechy, które pozwolą nam narzucić swoją grę. Człowiek z wielkimi celami? Jestem szczęśliwy, jeśli niektóre bramki wniosły ważny wkład w Atalantę”.

Serie A

„Chcemy potwierdzić nasze miejsce w górnej części tabeli i będziemy walczyć do końca, aby to zrobić.

Powiązane

Komentarze

Udostępnij

Ostatnie newsy