NewsyMeczNiespodziewana pora┼╝ka w Bergamo
Strona głównaNewsyMeczNiespodziewana porażka w Bergamo

Niespodziewana pora┼╝ka w Bergamo

W 23. kolejce Serie A Atalanta sensacyjnie przegra┼éa z Cagliari 1:2. Wynik spotkania w 50 minucie otworzy┼é zawodnik Cagliari Gast├│n Pereiro. Dwie minuty p├│┼║niej czerwon─ů kartk─Ö ujrza┼é bramkarz Nerazzurrich – Juan Musso, zast─ůpi┼é go Francesco Rossi. Pomimo gry w dziesi─ůtk─Ö, gola kontaktowego uda┼éo si─Ö strzeli─ç w 64. minucie. Jedyn─ů bramk─Ö w tym meczu dla Atalanty zdoby┼é Jos├ę Luis Palomino, a asystowa┼é mu Duv├ín Zapata. Niestety remis uda┼éo si─Ö utrzyma─ç tylko przez kilka minut. W 68. minucie swoj─ů drug─ů bramk─Ö zdoby┼é Gast├│n Pereiro. Spotkanie zako┼äczy┼éo si─Ö wynikiem 1:2.┬á

Kolejny mecz ju┼╝ w czwartek 10 lutego. W ─çwier─çfinale Pucharu W┼éoch Atalanta zmierzy si─Ö z Fiorentin─ů.┬á

Atalanta, maj─ůc jeden zaleg┼éy mecz, zajmuje obecnie pi─ůte miejsce w tabeli, a do wyprzedzaj─ůcego j─ů Juventusu Turyn traci jedynie 2 punkty. La Dea b─Ödzie mia┼éa okazj─Ö zawalczy─ç o lepsz─ů pozycj─Ö w klasyfikacji ju┼╝ w najbli┼╝sz─ů niedziel─Ö, kiedy to podejmie u siebie Star─ů Dam─Ö.┬á┬á┬á┬á